Ekogroszek Mocny

Cena:1050.00PLN
Brutto
Wartość opałowa:max 24 Mj/kg
Waga produktu:1000 kg
Darmowa dostawa w dowolne miejsce w Polsce.
Zapytaj o produkt
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena:4.50, Głosy:2

Opis

Ekogroszek MOCNY to najlepszej  jakości paliwo produkowane z węgla kamiennego . Doskonale sprawdza się w kotłach z automatycznym podajnikiem - jest efektywne, wydajne, nie staje się źródłem zanieczyszczeń i nie uczestniczy w powstawaniu smogu. Nasz ekogroszek charakteryzuje się wysoką kalorycznością, niską zawartością siarki, nadzwyczaj niską spiekalnością . Spalanie ekogroszku MOCNEGO nie ma negatywnego wpływu na jakość powietrza zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Paliwo dostarcza ogromnej ilości ciepła do ogrzania Twoich pomieszczeń przy spokojnym, stabilnym spalaniu. To produkt ekologiczny - nie zanieczyszcza przewodów spalinowych, powierzchni czynnej kotła i samego komina. Podlega płukaniu i wszelkim zabiegom zwiększającym swoją jakość.

Specyfikacja

Ciepło spalania: 29Mj/kg

Wartość opałowa: 24 Mj/kg

Zawartość popiołu: <5%

Zawartość siarki: Max 0,5%

Granulacja: 5-25 mm

Spiekalność: niespiekający

 

Dostawa

1 tona to minimalna waga zamówienia. Nasz ekogroszek wysyłamy w 25-kilogramowych workach starannie ułożonych na paletach 120x80 cm. Przesyłka jest odpowiednio zabezpieczona i odporna na uszkodzenia. Dbamy o ochronę przed wilgocią, a także o wygodne korzystanie z zamówionego towaru. Całość opakowana jest dodatkowo stretchem, a dostawę oferujemy całkowicie za darmo

Gwarancja

Do każdego zamówienia oprócz rachunku dołączamy także certyfikat - zależy nam, by nasi Klienci mieli pewność zakupu produktów najwyższej jakości. Węgiel MOCNY zapakowany jest w perforowane torby, mające na celu zapewnienie optymalnej cyrkulacji powietrza. Przechowywany jest w przystosowanych klimatycznie halach, które mają go chronić przed wilgocią i jak najlepiej przygotować do użytkowania przez Klientów. Oferujemy węgiel w stu procentach zgodny z opisem, którego cena jest jedynie adekwatna do swojej jakości i ilości.

 

Komentarze

 • Nowak Jerzy2019-05-23 15:57
   

  Super sie pali

 • Adam Lipiński2019-05-23 12:07
   

  Węgiel w rozsądnej cenie, lux jakość, szybka dostawa. Polecam 100%.

Ocena: